Už se nám to blíží!!! Nezapomeňte se přihlásit na kurz rodinného podnikání

Deadline pro přihlášení je již 6. 5. 2018!!!

Čtvrtek 17. 5. bude zaměřen na specifika a plánování nástupnictví v rodinném podniku. Tímto tématem Vás provedou Magdalena Zbránková, lektorka z katedry podnikové ekonomiky a managementu EF TUL, spoluautorka publikace Rodinné podnikání – manažerský modul a Naděžda Petrů, lektorka z VŠFS, a.s., externí spolupracovnice AMSP ČR a autorka publikace Nástupnická strategie v Českých rodinných podnicích.

 

Pátek 18. 5. bude věnován právní problematice rodinných firem, zejména rodinné ústavě. Svůj pohled z praxe Vám představí Stanislav Servus, zakladatel portálu majitelefirem.cz, advokát a společník advokátní kanceláře Dvořák Hager & Partners, a dále také Eva Karhanová Horynová z EF TUL, spoluautorka publikace Rodinné podnikání – právní modul a právní poradkyně.

 

V sobotu 19. 5. se dozvíte o aspektech finanční strategie podniku, a to v kontextu specifik rodinných firem. Toto téma je zastřešeno Ivanem Jáčem, lektorem z katedry podnikové ekonomiky a managementu EF TUL, spoluautorem publikace Rodinné podnikání – finanční modul. Účast na lektorování je předjednána i s odborníkem z nadnárodní poradenské firmy Deloitte.

 

Z třídenního pobytového kurzu se můžete zúčastnit i pouze jednoho či dvou vybraných modulů, které Vás nejvíce zajímají. Neváhejte se přihlásit již DNES!!!

 

Více informací o kurzu se můžete dozvědět zde.

Ekonomická fakulta TUL  ©  2019

Icons made by Freepik from www.flaticon.com

KANCELÁŘ ANALÝZ A STUDIÍ

Ekonomická fakulta TUL

Voroněžská 13

460 01 Liberec

Tel. 48535 2217

Mobil:734 396 900